style=

DUYURULAR

HYUNDAI İLYAS ŞEN İLE ALAÇATI MILLFEST MODA ve SANAT FESTİVALİ ŞENLENDİ.

Her Gün farklı bir etkinliğin yer aldığı festivalde, Hyundai İlyas Şen Otomotiv Hyundai İ30 Modelini sergileyerek stantları ziyaret eden müşterilere Ağustos ayına özel fiyat ve kredi avantajları hakkında bilgiler verdi.

Hyundai İlyas Şen  Genel Müdürü Erdemir Örüklü “Bu yıl 10.’su  gerçekleşen  Alaçatı MILLFEST Moda Festivalinde  1 Temmuz faaliyetine başlayan İzmir Hyundai bayii olarak Yeni İ30 CRDI dizel 7 ileri DCT otomatik şanzıman aracı sergilediklerini  ve oldukça ilgi gördüklerini ifade etti.

4 gün süren festivalde sergilediğimiz aracımız ile ilgilenen ziyaretçilerimizi, müşterilerimizi kampanyalarımız ve ödeme koşullarımız hakkında bilgilendirdik. Araçlarımızın aldıkları ödülleri ve başarılarını paylaştık.

Ege Giyim Sanayicileri Derneği’ne  bu  festival için teşekkür ederiz. Bizlerde Hyundai İlyas Şen Otomotiv olarak İzmir’de böyle güzel etkinliklerde sürekli yer alacağız” dedi.

Yalnızca araç kalitesine değil, satış sonrası hizmet kalitesine de önem vererek müşteri odaklı çalışan Hyundai İlyas Şen Otomotiv, 12.000 m2 yeni açılan plazasında satış ve eğitimli kadroları ve gelişmiş teknolojik donanımları eşliğinde garantili servis hizmeti de sunuyor

NEREDE

Anadolu Cad. No:604 - Karşıyaka - İzmir
T : 0232 398 03 98

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00
SERVİS RANDEVU