style=

HAKKIMIZDA

HYUNDAI İLYAS ŞEN

İLYAS ŞEN OTOMOTİV İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş

İzmir Hyundai Plaza

Temelleri Balıkesir'in Burhaniye ilçesi Gömeç beldesinde 1957 yılında atılan İlyas Şen Şirketler Grubu, 1996 yılından itibaren şirketleşerek ticari araç satışında önemli bir yer edinmiştir. Grup, otomotiv sektöründe çeşitli marka temsilcilikleri ile Balıkesir, İzmir, Bursa ve İstanbul illerinde çalışmalarına devam etmektedir.

İlyas Şen Şirketler Grubu ayrıca; sigorta, turizm, tarım ve inşaat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Tarım sektöründe büyük firmalara arazilerinde ürettiği zeytinin satışını yapan grubun, turizm sektöründe de 80 kişilik bir butik oteli bulunmaktadır. Grup, sigorta sektöründe ise Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliğini yürütmektedir.

İlyas Şen Şirketler Grubu ticari araç sektöründe ve binek otomobilde farklı markalarıyla hizmet vermektedir.

Şirketler grubu, toplam 28 bin metrekare kapalı, 29 bin 500 metrekare açık alanda faaliyet göstermektedir. Otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan grubun Türkiye pazar payı gün geçtikçe artmaktadır.

Özellikle ticari araç satışında Türkiye çapında lider konuma gelen grup, bünyesinde Şensan, Desil, İlyas Şen Otomotiv, Şen Ticari Araçlar ve İLVE şirketleriyle 4 ilde varlığını sürdürüyor. İlyas Şen Şirketler Grubu, geçmişten bugüne kadar oluşturulan saygınlığını, müşteri odaklı çalışma prensibini ve itibarını koruyarak, hizmet verdiği sektörlerde lider konuma gelmek için çalışmaktadır.

HYUNDAI İLYAS ŞEN PLAZA
otomobil sektörünün önde markası olan Hyundai bayisi olarak İzmir Karşıyaka’da hizmet vermeye başlamıştır. Hedefimiz; 1992 yılında Türkiye’de satışa, 1997’de üretime başlayan Hyundai A.Ş’nin satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır.

Türkiye’nin en büyük showroom’u olan HYUNDAI İLYAS ŞEN PLAZA’da, işini seven, güler yüzlü personelimizle sizleri bekliyoruz.

NEREDE

Anadolu Cad. No:604 - Karşıyaka - İzmir
T : 0232 398 03 98

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Servis

Haftaiçi: 08:30 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 17:00
SERVİS RANDEVU